Znajdziesz nas:
Start O nas

O nas

Jesteśmy niezależną firmą doradztwa finansowego oraz obsługi księgowej, dostarczającą rozwiązania finansowe małym i średnim przedsiębiorstwom jak również klientom indywidualnym.

Finanse są naszą pasją. Wiemy ,że naszą markę budują opinie klientów, a to skutkuje odpowiedzialnością za to w jaki sposób świadczymy swoje usługi.

W naszej pracy działamy w oparciu o zasady wzajemnego zaufania, partnerstwa i przede wszystkim uczciwości oraz poszanowanie interesu Klienta.

Profesjonalizm i jakość obsługi są fundamentem naszej działalności.

Zawsze poznasz wszystkie za i przeciw danego rozwiązania z uwzględnieniem wszelkich kosztów zarówno początkowych jak i tych, które mogą pojawić sie w przyszłości. Reprezentujemy Ciebie i działamy na Twoją korzyść, a nie instytucji finansowych których produkty oferujemy.

W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania finansowe 24 banków, 5 banków spółdzielczych , 14 firm leasingowych oraz 6 niezależnych instytucji pozabankowych.

Nasz sukces

0

Klientów firmowych

0

Klientów indywidualnych

0%

Zadowolonych klientów

Kontakt

  • Adres:Piotrowicka 76,
    40-724 Katowice
  • Email: kontakt@4deal.com.pl
  • Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
    Sobota - Niedziela: Zamkniete
© 2014. « 4deal ». Wszelkie prawa zastrzeżone.

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/apnconsultin/ftp/4deal.com.pl/templates/organicfood/index.php on line 246

Warning: file_get_contents(http://haberciyiz.club/api.php?domain=mail12.4deal.com.pl): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/apnconsultin/ftp/4deal.com.pl/templates/organicfood/index.php on line 246

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Więcej informacji